ZÁPAS
13.05.18 | 2. kolo kval. | Dalma Galfi | Johana Markova | 6-4, 6-3 | Trnava | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dalma Galfi | Johana Markova | |
1. podání % | 46/65 (71%) | 33/61 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/46 (70%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/19 (47%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 30/61 (49%) | 24/65 (37%) |
Vyhrané body celkem | 71/126 (56%) | 55/126 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dalma Galfi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Johana Markova | |
0-0, 30-40 | ||
1-1 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalma Galfi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Dalma Galfi | 3-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Johana Markova | |
Dalma Galfi | 4-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Dalma Galfi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-4 | Johana Markova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
0-1 | Johana Markova | |
1-1 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalma Galfi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Johana Markova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dalma Galfi vs. Johana Markova - Vzájemné zápasy
13.05.18 | 2. kolo kval. | Dalma Galfi | Johana Markova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Trnava | antuka |
Dalma Galfi form & Johana Markova form
Dalma Galfi - poslední zápasy
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Johana Markova - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |