Česká republika
22.10.90, 33 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Česká republika
16.04.99, 24 Let
Poľsko
20.02.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Česká republika
10.05.00, 23 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dagmar Dudlakova/Joanna Zawadzka vs. Klara Hajkova/Aneta Laboutkova - Vzájemné zápasy
26.11.18 | 1. kolo | Dagmar Dudlakova/Joanna Zawadzka | Klara Hajkova/Aneta Laboutkova | Klara Hajkova/Aneta Laboutkova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | Milovice | tvrdý I. |
Dagmar Dudlakova form & Klara Hajkova form
Dagmar Dudlakova/Joanna Zawadzka - poslední zápasy
Jablonec Nad - koberec |
03.12.18 čtvrtfinále | vs. Karolina Berankova/Barbora Miklova | 5-7, 3-6 | | detail zápasu |
Milovice - tvrdý I. |
26.11.18 finále | vs. Daria Kruzhkova/Lara Salden | 0-6, 2-6 | | detail zápasu |
26.11.18 1. kolo | vs. Klara Hajkova/Aneta Laboutkova | Klara Hajkova/Aneta Laboutkova/Aneta Laboutkova - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
26.11.18 čtvrtfinále | vs. Jana Jablonovska/Maria Zotova | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
26.11.18 semifinále | vs. Denisa Hindova/Martina Pradova | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
Ricany - antuka |
27.08.18 1. kolo | vs. Radka Buzkova/Aneta Laboutkova | 6-4, 2-6, 11-13 | | detail zápasu |
Budapest - antuka |
20.08.18 čtvrtfinále | vs. Petra Januskova/Daniela Vismane | 1-6, 2-6 | | detail zápasu |
Warsaw - antuka |
06.08.18 1. kolo | vs. Martyna Kubka/Stefania Rogozinska Dzik | 5-7, 6-73 | | detail zápasu |
Prerov - antuka |
11.06.18 1. kolo | vs. Natalie Suk/Anna Vrbenska | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
Stare Splavy - antuka |
04.06.18 1. kolo | vs. Kseniia Bekker/Isabella Shinikova | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
Heraklion - antuka |
05.03.18 1. kolo | vs. Mia Mijatovic/Dejana Milenkovic | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
05.03.18 čtvrtfinále | vs. Anna Bondar/Reka-Luca Jani | 2-6, 6-3, 2-10 | | detail zápasu |
Trnava - tvrdý I. |
05.02.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta/Vivien Juhaszova | 3-6, 6-3, 10-4 | | detail zápasu |
05.02.18 čtvrtfinále | vs. Kristyna Hrabalova/Nikola Tomanova | 7-5, 2-6, 11-9 | | detail zápasu |
05.02.18 semifinále | vs. Paulina Czarnik/Daria Kuczer | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
Jablonec Nad - koberec |
04.12.17 finále | vs. Aneta Kladivova/Vendula Zovincova | 0-6, 6-3, 12-10 | | detail zápasu |
04.12.17 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti/Alice Matteucci | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
04.12.17 semifinále | vs. Irina Lapustina/Yulia Sokolovskaya | 4-6, 6-3, 10-5 | | detail zápasu |
Milovice - tvrdý I. |
27.11.17 1. kolo | vs. Betina Stummer/Sina Zuger | Betina Stummer/Sina Zuger/Aneta Laboutkova - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
27.11.17 čtvrtfinále | vs. Maryna Kolb/Nadiya Kolb | 4-6, 6-3, 10-12 | | detail zápasu |
Targu Jiu - antuka |
17.07.17 semifinále | vs. Samantha Harris/Belinda Woolcock | 3-6, 0-6 | | detail zápasu |
17.07.17 1. kolo | vs. Gabriela Duca/Ivania Martinich | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
17.07.17 čtvrtfinále | vs. Elena Bogdan/Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 7-65 | | detail zápasu |
Klara Hajkova/Aneta Laboutkova - poslední zápasy
W15+H Amiens - antuka |
10.03.20 1. kolo | vs. Anaelle Leclercq/Lucie Nguyen Tan | 6-76, 2-6 | | detail zápasu |
W15 Jablonec - koberec |
02.12.19 čtvrtfinále | vs. Katerina Mandelikova/Kristyna Tomajkova | 6-76, 1-6 | | detail zápasu |
W15 Milovice - tvrdý I. |
25.11.19 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann/Veronika Pepelyaeva | 4-6, 0-6 | | detail zápasu |
W15 Ortisei - tvrdý I. |
28.10.19 čtvrtfinále | vs. Elisa Crazzolara/Greta Zwerger | 6-1, 6-0 | | detail zápasu |
28.10.19 semifinále | vs. Nikola Breckova/Aneta Kladivova | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
28.10.19 finále | vs. Claudia Giovine/Maria Marfutina | 6-3, 3-6, 10-7 | | detail zápasu |
W15 Oslo - tvrdý I. |
21.10.19 1. kolo | vs. Matylda Burylo/Katja Wiersholm | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
21.10.19 čtvrtfinále | vs. Iveta Dapkute/Ingrid Vojcinakova | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
W15 Olomouc - antuka |
05.08.19 čtvrtfinále | vs. Magdalena Pantuckova/Veronika Vlkovska | 7-66, 2-6, 10-2 | | detail zápasu |
05.08.19 semifinále | vs. Martina Pradova/Karolina Vlckova | 6-2, 6-0 | | detail zápasu |
05.08.19 finále | vs. Pia Lovric/Himari Sato | 6-4, 2-6, 10-4 | | detail zápasu |
05.08.19 1. kolo | vs. Yu Shan/Jantje Tilbuerger | 6-2, 5-7, 11-9 | | detail zápasu |
W25 Grodzisk - antuka |
29.07.19 čtvrtfinále | vs. Dejana Radanovic/Lucrezia Stefanini | 1-6, 2-6 | | detail zápasu |
29.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak/Katarzyna Wysoczanska | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
W25 Olomouc - antuka |
15.07.19 semifinále | vs. Jesika Maleckova/Chantal Skamlova | 4-6, 6-1, 7-10 | | detail zápasu |
15.07.19 čtvrtfinále | vs. Valentina Cvackova/Sarka Richterova | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
15.07.19 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova/Ipek Soylu | 4-6, 6-2, 11-9 | | detail zápasu |
W15 Amarante - tvrdý |
10.06.19 1. kolo | vs. Georgia Drummy/Christina Rosca | 6-75, 6-4, 11-13 | | detail zápasu |
W15 Gothenburg - antuka |
06.05.19 čtvrtfinále | vs. Anette Munozova/Marina Yudanov | 6-2, 6-0 | | detail zápasu |
06.05.19 finále | vs. Caijsa Wilda Hennemann/Melis Yasar | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
06.05.19 semifinále | vs. Darya Lebesheva/Ingrid Vojcinakova | 7-5, 6-2 | | detail zápasu |
06.05.19 1. kolo | vs. Agnes Gustafsson/Olivia Malm | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
W15 Monastir - tvrdý |
07.01.19 čtvrtfinále | vs. Karolina Berankova/Taisya Pachkaleva | 1-6, 6-1, 6-10 | | detail zápasu |
07.01.19 1. kolo | vs. Mey Ayari/Amal Gati | 6-4, 6-0 | | detail zápasu |
Jablonec Nad - koberec |
03.12.18 čtvrtfinále | vs. Anna Panchartek/Karolina Szmit | 6-3, 7-62 | | detail zápasu |
03.12.18 semifinále | vs. Karolina Kubanova/Nikola Tomanova | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
Milovice - tvrdý I. |
26.11.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova/Joanna Zawadzka | - Klara Hajkova/Aneta Laboutkova - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
Telde - antuka |
01.10.18 1. kolo | vs. Carmen Garri Murcia/Anastasia Shaulskaya | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
01.10.18 čtvrtfinále | vs. Isabel Adrover Gallego/Jacquline Nylander Altelius | 6-3, 6-0 | | detail zápasu |
01.10.18 semifinále | vs. Nora Ayala Serra/Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |