ZÁPAS
08.03.18 | 2. kolo | Dagmar Dudlakova | Laura Schaeder | 6-3, 7-62 | Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dagmar Dudlakova | Laura Schaeder | |
1. podání % | 48/81 (59%) | 40/61 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/48 (63%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/33 (42%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 31/61 (51%) | 37/81 (46%) |
Vyhrané body celkem | 75/142 (53%) | 67/142 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dagmar Dudlakova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-0 | Laura Schaeder | |
3-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Laura Schaeder | |
4-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dagmar Dudlakova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Laura Schaeder | |
0-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dagmar Dudlakova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Dagmar Dudlakova | 1-2 | |
Dagmar Dudlakova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dagmar Dudlakova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Dagmar Dudlakova | 3-4 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Dagmar Dudlakova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dagmar Dudlakova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dagmar Dudlakova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
Česká republika
22.10.90, 33 Let
22.10.90, 33 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dagmar Dudlakova vs. Laura Schaeder - Vzájemné zápasy
08.03.18 | 2. kolo | Dagmar Dudlakova | Laura Schaeder | 6-3, 7-62 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Dagmar Dudlakova form & Laura Schaeder form
Dagmar Dudlakova - poslední zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - skreč | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.05.18 čtvrtfinále | vs. Victoria Muntean | - | detail zápasu | |
03.05.18 2. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
02.05.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
09.03.18 čtvrtfinále | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Laura Schaeder - poslední zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 čtvrtfinále | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |