ZÁPAS
04.08.18 | 1. kolo kval. | Dagmar Dudlakova | Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | Warsaw | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
22.10.90, 33 Let
22.10.90, 33 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
04.06.01, 22 Let
04.06.01, 22 Let
Dagmar Dudlakova vs. Anastasiya Kasarzheuskaya - Vzájemné zápasy
04.08.18 | 1. kolo kval. | Dagmar Dudlakova | Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Warsaw | antuka |
Dagmar Dudlakova form & Anastasiya Kasarzheuskaya form
Dagmar Dudlakova - poslední zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - skreč | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
03.05.18 čtvrtfinále | vs. Victoria Muntean | - | detail zápasu | |
02.05.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
09.03.18 čtvrtfinále | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Anastasiya Kasarzheuskaya - poslední zápasy
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Anastasia Chikalkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Maria Titova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Solnyshkina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Valentina Abrile | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Tomoe Yazawa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Diana Shevchenko | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Ekaterina Trashchenko | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Anapryienka Daniela | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu |