Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
16.07.97, 26 Let
16.07.97, 26 Let
Dabin Kim vs. Satsuki Koike - Vzájemné zápasy
08.04.18 | 2. kolo kval. | Dabin Kim | Satsuki Koike | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Osaka | tvrdý |
Dabin Kim form & Satsuki Koike form
Dabin Kim - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - skreč | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Satsuki Koike - poslední zápasy
W25 Makinohara - koberec | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-2, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Hyojung Yea | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Pauline Demel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.03.19 čtvrtfinále | vs. Alice Rame | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Giulia Brighi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.18 kvalifik. | vs. Chisa Hosonuma | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Se Jin Lee | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
16.06.18 semifinále | vs. Hanna Chang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.18 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.18 kvalifik. | vs. Sujin Yoon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Mihoki Miyahara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Fukuoka - koberec | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 4-6 | detail zápasu |