ZÁPAS
17.06.19 | 1. kolo kval. | Da Ye Kim | Hikaru Sato | 6-4, 3-6, 10-6 | W15 Gimcheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Da Ye Kim | Hikaru Sato | |
1. podání % | 47/60 (78%) | 43/73 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/47 (55%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 33/73 (45%) | 25/60 (42%) |
Vyhrané body celkem | 68/133 (51%) | 65/133 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Hikaru Sato | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Da Ye Kim | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Hikaru Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Da Ye Kim | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Hikaru Sato | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Da Ye Kim | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Hikaru Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Da Ye Kim | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Hikaru Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Da Ye Kim | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Hikaru Sato | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Da Ye Kim | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Hikaru Sato | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Da Ye Kim | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Hikaru Sato | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Da Ye Kim | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Hikaru Sato | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Da Ye Kim | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Hikaru Sato | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Da Ye Kim | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
Kórea
20.05.99, 24 Let
20.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Da Ye Kim vs. Hikaru Sato - Vzájemné zápasy
17.06.19 | 1. kolo kval. | Da Ye Kim | Hikaru Sato | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Gimcheon | tvrdý |
Da Ye Kim form & Hikaru Sato form
Da Ye Kim - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorena Schaedel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Eunji Lim | 6-74, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Jieon Oh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Liuyan An | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Soo Ha Jang | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Chaewon Whang | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Jiale Zhang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ye Eun Kim | 1-6, 6-1, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 6-77, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Eun Bi Lee | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Eunji Lim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Hoyeon Nor | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Mijeong Park | 6-0, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu |
Hikaru Sato - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Darcy Parke | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Yuki Naito | 7-68, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Valentina Ivanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
15.12.23 semifinále | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 čtvrtfinále | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ashlee Narker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Astra Sharma | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alicia Smith | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mia Horvit | 7-61, 6-2 | detail zápasu |