ZÁPAS
08.08.18 | 1. kolo | Cristina Ene | Andjela Sebrek | 6-3, 6-0 | Arad | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Cristina Ene | Andjela Sebrek | |
1. podání % | 33/40 (83%) | 40/46 (87%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/33 (61%) | 14/40 (35%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/7 (43%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/46 (67%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané body celkem | 54/86 (63%) | 32/86 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Cristina Ene | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40[BP] | ||
0-2 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Ene | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Cristina Ene | 1-3 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Cristina Ene | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cristina Ene | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Andjela Sebrek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cristina Ene | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.07.98, 25 Let
02.07.98, 25 Let
Cristina Ene vs. Andjela Sebrek - Vzájemné zápasy
08.08.18 | 1. kolo | Cristina Ene | Andjela Sebrek | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Arad | antuka |
Cristina Ene form & Andjela Sebrek form
Cristina Ene - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.19 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Andjela Sebrek - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Szabo | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Anja Draskovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Wiktoria Saska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Luca Fabian | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 1-6, 1-5, - Andjela Sebrek - skreč | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Di Muzio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Tanja Grzan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Theiviya Selvarajoo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Jawairiah Noordin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Sara Peko | 6-0, 6-0 | detail zápasu |