ZÁPAS
19.09.18 | 1. kolo | Cristina Dinu | Gabriela Horackova | 6-2, 6-0 | Dobrich | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Cristina Dinu | Gabriela Horackova | |
1. podání % | 24/40 (60%) | 33/50 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/24 (83%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 28/50 (56%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkem | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cristina Dinu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Cristina Dinu | 2-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Gabriela Horackova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Cristina Dinu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Gabriela Horackova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Cristina Dinu | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
1-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cristina Dinu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Cristina Dinu vs. Gabriela Horackova - Vzájemné zápasy
19.09.18 | 1. kolo | Cristina Dinu | Gabriela Horackova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Dobrich | antuka |
06.12.17 | 1. kolo | Cristina Dinu | Gabriela Horackova | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Cristina Dinu form & Gabriela Horackova form
Cristina Dinu - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - skreč | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
12.01.24 semifinále | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | detail zápasu |
Gabriela Horackova - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.19 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu |