ZÁPAS
27.03.17 | 2. kolo kval. | Cristina Bucsa | Claudia Giovine | 7-64, 3-6, 6-4 | Santa Margherita | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Cristina Bucsa vs. Claudia Giovine - Vzájemné zápasy
27.03.17 | 2. kolo kval. | Cristina Bucsa | Claudia Giovine | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
31.08.15 | 1. kolo | Cristina Bucsa | Claudia Giovine | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | Barcelona | antuka |
Cristina Bucsa form & Claudia Giovine form
Cristina Bucsa - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.24 kvalifik. | vs. Storm Hunter | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Elena Rybakina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Heather Watson | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 5-7, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Linda Noskova | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
17.12.23 finále | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
30.09.23 kvalifik. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Kayla Day | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Claudia Giovine - poslední zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.20 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.06.20 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
02.11.19 finále | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.19 semifinále | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.19 čtvrtfinále | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detail zápasu |