ZÁPAS
11.11.16 | čtvrtfinále | Andreea Mitu | Tamara Korpatsch | 4-6, 6-2, 6-3 | Bratislava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Andreea Mitu | Tamara Korpatsch | |
1. podání % | 51/79 (65%) | 47/100 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/51 (67%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/28 (46%) | 21/53 (40%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 51/100 (51%) | 32/79 (41%) |
Vyhrané body celkem | 98/179 (55%) | 81/179 (45%) |
Dvojchyby | 7 | 1 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andreea Mitu vs. Tamara Korpatsch - Vzájemné zápasy
11.11.16 | čtvrtfinále | Andreea Mitu | Tamara Korpatsch | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Bratislava | tvrdý I. |
Andreea Mitu form & Tamara Korpatsch form
Andreea Mitu - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Tamara Korpatsch - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | detail zápasu |