ZÁPAS
10.08.18 | čtvrtfinále | Andreea Mitu | Georgia Andreea Craciun | 6-2, 6-4 | Arad | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andreea Mitu | Georgia Andreea Craciun | |
1. podání % | 39/59 (66%) | 31/55 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/39 (67%) | 18/31 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 26/55 (47%) | 21/59 (36%) |
Vyhrané body celkem | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Mitu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Mitu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andreea Mitu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Mitu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Andreea Mitu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Andreea Mitu | 1-1 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Andreea Mitu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Mitu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
4-3 | Georgia Andreea Craciun | |
5-3 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-4 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andreea Mitu vs. Georgia Andreea Craciun - Vzájemné zápasy
10.08.18 | čtvrtfinále | Andreea Mitu | Georgia Andreea Craciun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Arad | antuka |
12.07.18 | 2. kolo | Georgia Andreea Craciun | Andreea Mitu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
04.07.18 | 2. kolo | Andreea Mitu | Georgia Andreea Craciun | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Focsani | antuka |
Andreea Mitu form & Georgia Andreea Craciun form
Andreea Mitu - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Georgia Andreea Craciun - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu |