INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Federica Rossi vs. Andreea Mitu - Vzájemné zápasy
30.10.18 | kvalifik. | Andreea Mitu | Federica Rossi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Federica Rossi form & Andreea Mitu form
Federica Rossi - poslední zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 3-4, - Federica Rossi - skreč | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perugia - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Marianna Pipitone | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Palma - tvrdý | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.22 kvalifik. | vs. Julia Riera | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
27.05.22 čtvrtfinále | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.05.22 2. kolo | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
18.03.22 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.22 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Julita Saner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Lena Couto | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Andreea Mitu - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detail zápasu |