ZÁPAS
28.02.16 | semifinále | Andreea Mitu | Ana Bogdan | 7-5, 2-6, 6-2 | Sao Paulo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andreea Mitu vs. Ana Bogdan - Vzájemné zápasy
28.02.16 | semifinále | Andreea Mitu | Ana Bogdan | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
19.07.10 | 2. kolo | Andreea Mitu | Ana Bogdan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Andreea Mitu form & Ana Bogdan form
Andreea Mitu - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Ana Bogdan - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 7-5, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
11.02.24 finále | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
23.09.23 finále | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.23 semifinále | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 7-62, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 0-1, - Ana Bogdan - skreč | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Irina-Camelia Begu | 6-2, 6-3 | detail zápasu |