INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nora Niedmers vs. Cristina Adamescu - Vzájemné zápasy
03.05.18 | 2. kolo | Cristina Adamescu | Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
22.06.15 | čtvrtfinále | Nora Niedmers | Cristina Adamescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Balikesir | tvrdý |
Nora Niedmers form & Cristina Adamescu form
Nora Niedmers - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Albina Khabibulina | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Paulina Milosavljevic | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Alexa Noel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 7-69, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.12.18 semifinále | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 čtvrtfinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.18 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.18 1. kolo | vs. Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Eleonora Canovi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Yuval Keren | - | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Cristina Adamescu - poslední zápasy
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
17.06.18 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
04.05.18 čtvrtfinále | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.18 2. kolo | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
18.11.17 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | detail zápasu |