ZÁPAS
16.11.17 | čtvrtfinále | Cristina Adamescu | Federica Arcidiacono | 6-4, 6-4 | Agadir | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Cristina Adamescu | Federica Arcidiacono | |
1. podání % | 38/64 (59%) | 46/61 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/38 (53%) | 17/46 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/26 (38%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/61 (62%) | 34/64 (53%) |
Vyhrané body celkem | 68/125 (54%) | 57/125 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Cristina Adamescu vs. Federica Arcidiacono - Vzájemné zápasy
16.11.17 | čtvrtfinále | Cristina Adamescu | Federica Arcidiacono | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Agadir | antuka |
10.11.17 | semifinále | Federica Arcidiacono | Cristina Adamescu | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | Beni Mellal | antuka |
30.03.16 | 1. kolo | Cristina Adamescu | Federica Arcidiacono | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
19.08.13 | 1. kolo | Cristina Adamescu | Federica Arcidiacono | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Cristina Adamescu form & Federica Arcidiacono form
Cristina Adamescu - poslední zápasy
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
17.06.18 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
04.05.18 čtvrtfinále | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.18 2. kolo | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
18.11.17 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Federica Arcidiacono - poslední zápasy
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Savanna Ly | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Rocio Lisette Espinal Plaza | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.22 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Grace Levelston | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-64, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 7-62, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Federica Prati | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu |