ZÁPAS
28.09.19 | semifinále | Coco Vandeweghe | Grace Min | 6-3, 6-3 | W60 Templeton | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Coco Vandeweghe | Grace Min | |
1. podání % | 25/53 (47%) | 39/55 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/25 (64%) | 21/39 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/28 (57%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 30/55 (55%) | 21/53 (40%) |
Vyhrané body celkem | 62/108 (57%) | 46/108 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Coco Vandeweghe | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Grace Min | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Coco Vandeweghe | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Grace Min | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-1 | Grace Min | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Coco Vandeweghe | 5-1 | |
0-0, 15-15 | ||
5-2 | Grace Min | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Coco Vandeweghe | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Grace Min | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Coco Vandeweghe | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Grace Min | |
Coco Vandeweghe | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-2 | Grace Min | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-2 | Grace Min | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Coco Vandeweghe | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Grace Min | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Coco Vandeweghe vs. Grace Min - Vzájemné zápasy
28.09.19 | semifinále | Coco Vandeweghe | Grace Min | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W60 Templeton | tvrdý |
Coco Vandeweghe form & Grace Min form
Coco Vandeweghe - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Berlin - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 kvalifik. | vs. Xinyu Wang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Jones | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-73, 7-63 | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Louisa Chirico | 6-4, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Merida - tvrdý | ||||
18.02.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 6-76, 0-3, - Coco Vandeweghe - skreč | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.23 kvalifik. | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 6-73, 7-61 | detail zápasu | |
11.01.23 2. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.22 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
16.10.22 kvalifik. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 2-4, - Coco Vandeweghe - skreč | detail zápasu | |
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
12.10.22 2. kolo | vs. Jessica Pegula | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Grace Min - poslední zápasy
W35 Wesley - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Alexa Noel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ellie Douglas | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Allie Kiick | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Fangran Tian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
08.10.23 finále | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Jamie Loeb | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Ann Li | 1-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.09.23 kvalifik. | vs. Jana Fett | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Melichar | 6-1, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Katie Volynets | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Kelly Williford | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Dallas - tvrdý I. | ||||
26.07.23 kvalifik. | vs. Mary Stoiana | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Hadley Doyle | 4-6, 2-6 | detail zápasu |