ZÁPAS
04.10.18 | čtvrtfinále | Claudia Hoste Ferrer | Ana Lantigua De La Nuez | 7-63, 6-4 | Telde | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Claudia Hoste Ferrer | Ana Lantigua De La Nuez | |
1. podání % | 58/88 (66%) | 47/74 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/58 (66%) | 34/47 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/30 (53%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 32/74 (43%) | 34/88 (39%) |
Vyhrané body celkem | 86/162 (53%) | 76/162 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Claudia Hoste Ferrer | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-63 |
2 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 5-4 | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Claudia Hoste Ferrer vs. Ana Lantigua De La Nuez - Vzájemné zápasy
17.04.19 | 1. kolo | Ana Lantigua De La Nuez | Claudia Hoste Ferrer | 7-61, 6-4 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
04.10.18 | čtvrtfinále | Claudia Hoste Ferrer | Ana Lantigua De La Nuez | 7-63, 6-4 | detail zápasu | Telde | antuka |
Claudia Hoste Ferrer form & Ana Lantigua De La Nuez form
Claudia Hoste Ferrer - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Ana Lantigua De La Nuez - poslední zápasy
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-4, - Ana Lantigua De La Nuez - skreč | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.05.22 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Asia Serafini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Nadine Keller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 7-66, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu |