ZÁPAS
01.02.19 | čtvrtfinále | Claudia Hoste Ferrer | Aleksandrina Naydenova | 6-2, 7-64 | W15 Manacor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Claudia Hoste Ferrer | Aleksandrina Naydenova | |
1. podání % | 51/86 (59%) | 51/70 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/51 (65%) | 28/51 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/35 (63%) | 12/19 (63%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané body z returnu | 30/70 (43%) | 31/86 (36%) |
Vyhrané body celkem | 85/156 (54%) | 71/156 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Claudia Hoste Ferrer vs. Aleksandrina Naydenova - Vzájemné zápasy
01.02.19 | čtvrtfinále | Claudia Hoste Ferrer | Aleksandrina Naydenova | 6-2, 7-64 | detail zápasu | W15 Manacor | antuka |
Claudia Hoste Ferrer form & Aleksandrina Naydenova form
Claudia Hoste Ferrer - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Aleksandrina Naydenova - poslední zápasy
W25 Hua - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
25.10.19 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
07.09.19 finále | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
25.08.19 finále | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
21.07.19 finále | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | detail zápasu |