Taliansko
22.01.01, 23 Let
22.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Martina Biagianti vs. Claudia Giovine - Vzájemné zápasy
20.09.18 | 2. kolo | Claudia Giovine | Martina Biagianti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Martina Biagianti form & Claudia Giovine form
Martina Biagianti - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Francesca Rumi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Andreina Pino | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
20.01.19 1. kolo | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Claudia Giovine - poslední zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.20 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.06.20 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
02.11.19 finále | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.19 semifinále | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.19 čtvrtfinále | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detail zápasu |