Claudia Giovine vs. Estrella Cabeza-Candela 20.03.2018

Claudia Giovine vs. Estrella Cabeza-Candela 20.03.2018 - Santa Margherita Di Pula - porovnání

ZÁPAS

20.03.182. kolo kval.Claudia Giovine Estrella Cabeza-Candela 5-7, 7-5, 6-3 Italy Santa Margherita antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Claudia Giovine
Taliansko
18.07.90, 28 Let




643
38
127 218 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
20.02.87, 31 Let




337
136
491 096 $
Estrella Cabeza-Candela
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Claudia Giovine vs. Estrella Cabeza-Candela - Vzájemné zápasy

20.03.182. kolo kval.Claudia GiovineEstrella Cabeza-Candela5-7, 7-5, 6-3 detail zápasuItaly Santa Margherita antuka
07.07.121. kolo kval.Estrella Cabeza-CandelaClaudia Giovine6-1, 6-2 detail zápasuItaly Palermo antuka
01.06.091. koloEstrella Cabeza-CandelaClaudia Giovine7-64, 6-4 detail zápasuItaly Galatina antuka

Claudia Giovine - poslední zápasy

United Kingdom Chiswick - tvrdý
06.08.18
kvalifik.
vs. Vlada Ekshibarova6-4, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Olivia Elliott6-3, 7-61 výhradetail zápasu
Italy Biella - antuka
03.08.18
semifinále
vs. Nastassja Burnett2-6, 1-6 prohradetail zápasu
02.08.18
čtvrtfinále
vs. Verena Hofer4-6, 7-63, 6-2 výhradetail zápasu
01.08.18
2. kolo
vs. Eugenia Ganga6-1, 6-4 výhradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Martina Spigarelli6-4, 7-66 výhradetail zápasu
Italy Imola - koberec
16.07.18
1. kolo
vs. Pia Cuk6-1, 3-6, 6-72 prohradetail zápasu
Italy Rome - antuka
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Akgul Amanmuradova- prohradetail zápasu
Italy Sassuolo - antuka
19.06.18
1. kolo
vs. Monica Cappelletti6-74, 5-7 prohradetail zápasu
Italy Padova - antuka
11.06.18
kvalifik.
vs. Gabriela Ce6-2, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.06.18
1. kolo kval.
vs. Elena Covi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Brescia - antuka
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Tatiana Pieri2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Italy San Severo - antuka
15.05.18
1. kolo
vs. Tatiana Pieri1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
16.04.18
kvalifik.
vs. Valeriya Solovyeva5-7, 1-6 prohradetail zápasu
15.04.18
1. kolo kval.
vs. Radina Rakic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
20.03.18
2. kolo kval.
vs. Estrella Cabeza-Candela5-7, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
13.03.18
kvalifik.
vs. Anastasia Grymalska1-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.03.18
1. kolo kval.
vs. Maria Herazo Gonzalez6-75, 6-2, 7-65 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
01.03.18
2. kolo
vs. Lucia Bronzetti0-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.02.18
1. kolo
vs. Martina Colmegna6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
21.02.18
1. kolo
vs. Yuliya Hatouka2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Italy Bergamo - antuka
14.02.18
2. kolo
vs. Francesca Bullani4-6, 6-75 prohradetail zápasu
13.02.18
1. kolo
vs. Nina Alibalic6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
21.12.17
2. kolo
vs. Audrey Albie6-2, 1-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.12.17
1. kolo
vs. Tamara Curovic6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
14.12.17
2. kolo
vs. Tessah Andrianjafitrimo4-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.12.17
1. kolo
vs. Emma Lene6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Benicarlo - antuka
15.11.17
1. kolo
vs. Seone Mendez3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Isabella Tcherkes Zade6-0, 6-4 výhradetail zápasu
30.10.17
kvalifik.
vs. Amina Anshba2-6, 3-6 prohradetail zápasu

Estrella Cabeza-Candela - poslední zápasy

Spain Barcelona - antuka
17.06.18
finále
vs. Aliona Bolsova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
16.06.18
semifinále
vs. Sara Cakarevic6-72, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
15.06.18
čtvrtfinále
vs. Mia Eklund6-2, 6-1 výhradetail zápasu
14.06.18
2. kolo
vs. Jessica Ho6-3, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Lucia Marzal Martinez6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Croatia Bol - antuka
06.06.18
1. kolo
vs. Tena Lukas1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Spain Les Franqueses - tvrdý
22.05.18
1. kolo
vs. Ana Sofia Sanchez6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain La Bisbal - antuka
18.05.18
čtvrtfinále
vs. Sara Sorribes Tormo5-7, 3-6 prohradetail zápasu
16.05.18
2. kolo
vs. Aliona Bolsova3-6, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
15.05.18
1. kolo
vs. Georgina Garcia-Perez7-67, 6-2 výhradetail zápasu
13.05.18
kvalifik.
vs. Irene Burillo Escorihuela6-0, 7-64 výhradetail zápasu
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Meritxell Perera Ros6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Spain Monzon - tvrdý
09.05.18
2. kolo
vs. Marie Bouzkova6-73, 6-75 prohradetail zápasu
08.05.18
1. kolo
vs. Seone Mendez6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
27.04.18
čtvrtfinále
vs. Arina Rodionova4-6, 5-7 prohradetail zápasu
26.04.18
2. kolo
vs. Eden Silva6-1, 6-0 výhradetail zápasu
25.04.18
1. kolo
vs. Katarzyna Kawa6-2, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
20.04.18
čtvrtfinále
vs. Giulia Gatto-Monticone3-6, 5-7 prohradetail zápasu
19.04.18
2. kolo
vs. Monika Kilnarova7-66, 6-3 výhradetail zápasu
17.04.18
1. kolo
vs. Claudia Cianci6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
12.04.18
2. kolo
vs. Giulia Gatto-Monticone0-6, 3-6 prohradetail zápasu
11.04.18
1. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru7-65, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
20.03.18
2. kolo kval.
vs. Claudia Giovine7-5, 5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Spain Palmanova - antuka
28.02.18
2. kolo
vs. Alba Carrillo Marin1-4, - Estrella Cabeza-Candela - skrečprohradetail zápasu
27.02.18
1. kolo
vs. Yukina Saigo6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Palmanova - antuka
23.02.18
2. kolo
vs. Francesca Fusinato6-4, 6-0 výhradetail zápasu
23.02.18
čtvrtfinále
vs. Seone Mendez3-6, 7-65, 3-6 prohradetail zápasu
20.02.18
1. kolo
vs. Ana Giraldi Requena6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Manacor - antuka
15.02.18
2. kolo
vs. Snehadevi S Reddy3-6, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu
13.02.18
1. kolo
vs. Maria Jose Luque Moreno6-72, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
<