INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Charlotte Robillard-Millette vs. Claudia Giovine - Vzájemné zápasy
26.09.17 | 1. kolo | Claudia Giovine | Charlotte Robillard-Millette | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Charlotte Robillard-Millette form & Claudia Giovine form
Charlotte Robillard-Millette - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-3, - Charlotte Robillard-Millette - skreč | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Valentina Gaggini | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-1, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Brigitte Manceau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Naho Sato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Vivienne Kulicke | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
27.10.17 čtvrtfinále | vs. Bibiane Schoofs | 6-3, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.17 2. kolo | vs. Michaela Honcova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.17 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.10.17 kvalifik. | vs. Luna Meers | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Laura Ashley | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Quebec City - tvrdý I. | ||||
11.09.17 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.17 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 6-76, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.17 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Melichar | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
05.08.17 1. kolo kval. | vs. Risa Ozaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Aleksandra Wozniak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Winnipeg - tvrdý | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Nicole Gibbs | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Auburn - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Sophie Abrams | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Lindsay Lee-Waters | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Josephine Kuhlman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Baton Rouge - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Buss | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
17.05.17 1. kolo | vs. Lauren Albanese | 5-7, 6-71 | detail zápasu |
Claudia Giovine - poslední zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.20 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.06.20 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
02.11.19 finále | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.19 semifinále | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.19 čtvrtfinále | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detail zápasu |