ZÁPAS
23.01.19 | 3. kolo | Clara Tauson | Valentina Ryser | 6-2, 7-5 | Australian Open | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Valentina Ryser | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Valentina Ryser | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Valentina Ryser | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Clara Tauson | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-1 | Valentina Ryser | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Clara Tauson | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Valentina Ryser | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Clara Tauson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Valentina Ryser | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Clara Tauson | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Valentina Ryser | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Clara Tauson | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Valentina Ryser | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Tauson | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Valentina Ryser | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Clara Tauson | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Valentina Ryser | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Clara Tauson vs. Valentina Ryser - Vzájemné zápasy
23.01.19 | 3. kolo | Clara Tauson | Valentina Ryser | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Australian Open | tvrdý |
Clara Tauson form & Valentina Ryser form
Clara Tauson - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
05.01.24 semifinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | - | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - skreč | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Valentina Ryser - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Katy Dunne | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Alice Gillan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
21.01.24 finále | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Bronte Murgett | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Elena Malygina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Alisa Baranovska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |