INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Loudmilla Bencheikh vs. Clara Tauson - Vzájemné zápasy
02.03.19 | semifinále | Clara Tauson | Loudmilla Bencheikh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Loudmilla Bencheikh form & Clara Tauson form
Loudmilla Bencheikh - poslední zápasy
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Helena Mohamed | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Capucine Sanoner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Anhelina Kalita | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Melissa Landres | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
17.01.20 čtvrtfinále | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.20 1. kolo | vs. Rachel Leighton | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Joanna Garland | Joanna Garland - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Clara Tauson - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
05.01.24 semifinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | - Clara Tauson - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - skreč | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | detail zápasu |