INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lou Adler vs. Clara Burel - Vzájemné zápasy
26.04.18 | 2. kolo | Clara Burel | Lou Adler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Lou Adler form & Clara Burel form
Lou Adler - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Palmela - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Clara Burel - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Cori Gauff | 6-2, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 kvalifik. | vs. Eva Lys | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Donna Vekic | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.24 3. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pegula | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
04.01.24 3. kolo | vs. Victoria Azarenka | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
10.12.23 finále | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Elise Mertens | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-0, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Karolina Pliskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |