INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yi Tsen Cho vs. Chompoothip Jandakate - Vzájemné zápasy
13.11.18 | 1. kolo | Chompoothip Jandakate | Yi Tsen Cho | 7-61, 6-2 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
Yi Tsen Cho form & Chompoothip Jandakate form
Yi Tsen Cho - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-0, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Rea Nakashima | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 1-5, - Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Yizhen Zheng | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Han Shi | 4-6, 0-3, - Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 0-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Marie Mettraux | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 1-0, I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Gyung Eun Song | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Chompoothip Jandakate - poslední zápasy
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Feier Hu | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Sin Yu Che | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yajing Cao | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Sanjana Sirimalla | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Eduarda Mauad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Yexin Ma | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 7-68, 10-5 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Tapanee Boonyawat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 7-67, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 1-6 | detail zápasu |