ZÁPAS
25.02.18 | kvalifik. | Chisa Hosonuma | Svenja Ochsner | 6-3, 7-5 | Palmanova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Chisa Hosonuma vs. Svenja Ochsner - Vzájemné zápasy
25.02.18 | kvalifik. | Chisa Hosonuma | Svenja Ochsner | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Palmanova | antuka |
Chisa Hosonuma form & Svenja Ochsner form
Chisa Hosonuma - poslední zápasy
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nanami Iwasa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Riko Kikawada | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kaho Kinoshita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Nanari Katsumi | 0-6, 0-2, - Chisa Hosonuma - skreč | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Zara Larke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Audrey Aulia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 2-1, Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Elyse Tse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Han Hyeongju | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Svenja Ochsner - poslední zápasy
W25 Telavi - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.21 finále | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.21 semifinále | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.21 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.21 kvalifik. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 kvalifik. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu |