Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
20.06.98, 25 Let
20.06.98, 25 Let
Chisa Hosonuma vs. Hoyeon Nor - Vzájemné zápasy
18.06.18 | 2. kolo kval. | Chisa Hosonuma | Hoyeon Nor | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Daegu | tvrdý |
Chisa Hosonuma form & Hoyeon Nor form
Chisa Hosonuma - poslední zápasy
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Riko Kikawada | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nanami Iwasa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kaho Kinoshita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Nanari Katsumi | 0-6, 0-2, - Chisa Hosonuma - skreč | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Zara Larke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Audrey Aulia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 2-1, Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Elyse Tse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Han Hyeongju | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Hoyeon Nor - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Su Yeon Chun | 6-1, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Miranda Poile | 7-5, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Heerae Im | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyejin Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Sang Ha Lee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. So-Ra Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Subin Park | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Sung-Hee Han | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Min-Seo Jeong | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Kanami Tsuji | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Eunbi Park | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.05.15 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-73, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.05.15 kvalifik. | vs. Mari Osaka | 2-6, 1-6 | detail zápasu |