Tatiana Pieri vs. Chieh-Yu Hsu

Tatiana Pieri vs. Chieh-Yu Hsu - Santa Margherita Di Pula - porovnání

ZÁPAS

Tatiana Pieri Chieh-Yu Hsu

STATISTIKY ZÁPASU


Tatiana Pieri
Taliansko
29.03.99, 19 Let




555
33
20 087 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
14.01.92, 27 Let




441
63
193 004 $
Chieh-Yu Hsu
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Tatiana Pieri vs. Chieh-Yu Hsu - Vzájemné zápasy

17.09.18kvalifik.Chieh-Yu HsuTatiana Pieri6-1, 6-3 detail zápasuItaly Santa Margherita antuka

Tatiana Pieri - poslední zápasy

Italy Santa Margherita - antuka
12.10.18
2. kolo
vs. Martina Di Giuseppe6-72, 1-6 prohradetail zápasu
09.10.18
1. kolo
vs. Cristina Dinu7-65, 6-4 výhradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Sofia Shapatava6-3, 6-4 výhradetail zápasu
07.10.18
1. kolo kval.
vs. Daria Frayman6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
02.10.18
1. kolo
vs. Andrea Gamiz6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.10.18
kvalifik.
vs. Thaisa Grana Pedretti6-3, 6-2 výhradetail zápasu
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Anna-Giulia Remondina6-3, 2-6, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
24.09.18
kvalifik.
vs. Francesca Jones3-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Thaisa Grana Pedretti6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
17.09.18
kvalifik.
vs. Chieh-Yu Hsu1-6, 3-6 prohradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Siqi Cao6-2, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
10.09.18
kvalifik.
vs. Tayisiya Morderger1-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
10.09.18
1. kolo kval.
vs. Aurora Zantedeschi4-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Switzerland Montreux - antuka
04.09.18
kvalifik.
vs. Andreea Mitu2-6, 0-6 prohradetail zápasu
03.09.18
2. kolo kval.
vs. Tara Moore6-0, 6-0 výhradetail zápasu
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Ayline Esina Samardzic6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Bagnatica - antuka
26.08.18
1. kolo kval.
vs. Tess Sugnaux7-65, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Germany Bad Saulgau - antuka
31.07.18
kvalifik.
vs. Carolina M. Alves1-6, 3-6 prohradetail zápasu
30.07.18
1. kolo kval.
vs. Albina Khabibulina6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Hungary Baja - antuka
25.07.18
2. kolo
vs. Gaia Sanesi1-6, 2-6 prohradetail zápasu
24.07.18
1. kolo
vs. Julia Stamatova6-0, 7-5 výhradetail zápasu
24.07.18
kvalifik.
vs. Cristina Ene5-1, Cristina Ene - skrečvýhradetail zápasu
22.07.18
1. kolo kval.
vs. Alana Parnaby6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Torino - antuka
09.07.18
kvalifik.
vs. Alice Rame0-6, 7-63, 3-6 prohradetail zápasu
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Federica Joe Gardella6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Rome - antuka
02.07.18
2. kolo kval.
vs. Anastasia Zarycka4-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Arianna Capogrosso6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Padova - antuka
15.06.18
čtvrtfinále
vs. Fiona Ferro3-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.06.18
2. kolo
vs. Ipek Soylu6-4, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
13.06.18
1. kolo
vs. Nicoleta Dascalu1-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu

Chieh-Yu Hsu - poslední zápasy

India Navi Mumbai - tvrdý
18.12.18
1. kolo
vs. Tessah Andrianjafitrimo2-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.12.18
kvalifik.
vs. Albina Khabibulina6-3, 6-2 výhradetail zápasu
15.12.18
1. kolo kval.
vs. Sanjeevani Patil6-0, 6-0 výhradetail zápasu
India Pune - tvrdý
13.12.18
čtvrtfinále
vs. Katarzyna Kawa4-6, 0-6 prohradetail zápasu
12.12.18
2. kolo
vs. Katarzyna Piter6-3, 6-3 výhradetail zápasu
10.12.18
1. kolo
vs. Nika Kukharchuk7-62, 7-5 výhradetail zápasu
09.12.18
kvalifik.
vs. Anastasia Nefedova6-2, 7-65 výhradetail zápasu
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Yexin Ma6-0, 6-2 výhradetail zápasu
India Solapur - tvrdý
05.12.18
2. kolo
vs. Katarzyna Piter4-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.12.18
1. kolo
vs. Melanie Klaffner6-0, 6-3 výhradetail zápasu
02.12.18
kvalifik.
vs. Pia Cuk7-5, 6-3 výhradetail zápasu
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Maryna Chernyshova6-4, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
India Pune - tvrdý
25.11.18
kvalifik.
vs. Miyabi Inoue6-1, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Ho Ching Wu6-2, 6-3 výhradetail zápasu
USA Norman - tvrdý
13.11.18
1. kolo
vs. Miharu Imanishi4-6, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
USA Lawrence - tvrdý I.
08.11.18
čtvrtfinále
vs. Ena Shibahara4-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.11.18
2. kolo
vs. Paula Cristina Goncalves6-2, 7-64 výhradetail zápasu
05.11.18
1. kolo
vs. Usue Maitane Arconada3-0, Usue Maitane Arconada - skrečvýhradetail zápasu
USA Tyler - tvrdý
29.10.18
2. kolo kval.
vs. Dalma Galfi6-0, 2-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Chanelle Van Nguyen6-0, 6-2 výhradetail zápasu
USA Macon - tvrdý
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Anastasia Nefedova4-6, 7-63, 3-6 prohradetail zápasu
USA Florence - tvrdý
15.10.18
2. kolo kval.
vs. Rasheeda Mcadoo2-6, 6-75 prohradetail zápasu
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Tiphanie Fiquet6-3, 6-2 výhradetail zápasu
USA Charleston - antuka
04.10.18
2. kolo
vs. Anna Danilina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.10.18
1. kolo
vs. Amanda Rodgers6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Carolina M. Alves3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
20.09.18
2. kolo
vs. Anastasia Zarycka2-6, 4-6 prohradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Yuuki Tanaka6-3, 6-2 výhradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Tatiana Pieri6-1, 6-3 výhradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Joana Eidukonyte6-1, 6-73, 6-0 výhradetail zápasu
<