Chieh-Yu Hsu vs. Gabriela Talaba 27.09.2017

Chieh-Yu Hsu vs. Gabriela Talaba 27.09.2017 - Stillwater - porovnání

ZÁPAS

27.09.171. koloChieh-Yu Hsu Gabriela Talaba 4-6, 6-4, 6-0 USA Stillwater tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Chieh-Yu HsuGabriela Talaba
1. podání %42/71 (59%)62/87 (71%)
Vyhrané body z 1.podání27/42 (64%)33/62 (53%)
Vyhrané body z 2.podání17/29 (59%)10/25 (40%)
Vyhrané break-bally7/9 (78%)4/6 (67%)
Vyhrané body z returnu44/87 (51%)27/71 (38%)
Vyhrané body celkem88/158 (56%)70/158 (44%)
Dvojchyby15
Esa

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Chieh-Yu Hsu
Taipei (CHN)
14.01.92, 26 Let




514
58
193 004 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
23.08.95, 23 Let




404
94
39 122 $
Gabriela Talaba
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Chieh-Yu Hsu vs. Gabriela Talaba - Vzájemné zápasy

27.09.171. koloChieh-Yu HsuGabriela Talaba4-6, 6-4, 6-0 detail zápasuUSA Stillwater tvrdý

Chieh-Yu Hsu - poslední zápasy

India Pune - tvrdý
09.12.18
kvalifik.
vs. Anastasia Nefedova6-2, 7-65 výhradetail zápasu
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Yexin Ma6-0, 6-2 výhradetail zápasu
India Solapur - tvrdý
05.12.18
2. kolo
vs. Katarzyna Piter4-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.12.18
1. kolo
vs. Melanie Klaffner6-0, 6-3 výhradetail zápasu
02.12.18
kvalifik.
vs. Pia Cuk7-5, 6-3 výhradetail zápasu
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Maryna Chernyshova6-4, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
India Pune - tvrdý
25.11.18
kvalifik.
vs. Miyabi Inoue6-1, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Ho Ching Wu6-2, 6-3 výhradetail zápasu
USA Norman - tvrdý
13.11.18
1. kolo
vs. Miharu Imanishi4-6, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
USA Lawrence - tvrdý I.
08.11.18
čtvrtfinále
vs. Ena Shibahara4-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.11.18
2. kolo
vs. Paula Cristina Goncalves6-2, 7-64 výhradetail zápasu
05.11.18
1. kolo
vs. Usue Maitane Arconada3-0, Usue Maitane Arconada - skrečvýhradetail zápasu
USA Tyler - tvrdý
29.10.18
2. kolo kval.
vs. Dalma Galfi6-0, 2-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Chanelle Van Nguyen6-0, 6-2 výhradetail zápasu
USA Macon - tvrdý
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Anastasia Nefedova4-6, 7-63, 3-6 prohradetail zápasu
USA Florence - tvrdý
15.10.18
2. kolo kval.
vs. Rasheeda Mcadoo2-6, 6-75 prohradetail zápasu
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Tiphanie Fiquet6-3, 6-2 výhradetail zápasu
USA Charleston - antuka
04.10.18
2. kolo
vs. Anna Danilina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.10.18
1. kolo
vs. Amanda Rodgers6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Carolina M. Alves3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
20.09.18
2. kolo
vs. Anastasia Zarycka2-6, 4-6 prohradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Yuuki Tanaka6-3, 6-2 výhradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Tatiana Pieri6-1, 6-3 výhradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Joana Eidukonyte6-1, 6-73, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
10.09.18
1. kolo kval.
vs. Alessandra Crump6-2, 6-0 výhradetail zápasu
10.09.18
kvalifik.
vs. Susan Bandecchi3-6, 5-7 prohradetail zápasu
USA Fort Worth - tvrdý
31.07.18
1. kolo
vs. Maria Mateas5-7, 6-76 prohradetail zápasu
Canada Granby - tvrdý
24.07.18
1. kolo
vs. Leylah Annie Fernandez6-3, 4-6, 6-74 prohradetail zápasu
Canada Gatineau - tvrdý
17.07.18
1. kolo
vs. Victoria Rodriguez6-72, 1-6 prohradetail zápasu
Canada Winnipeg - tvrdý
10.07.18
1. kolo
vs. Julia Glushko4-6, 5-7 prohradetail zápasu

Gabriela Talaba - poslední zápasy

USA Norman - tvrdý
15.11.18
2. kolo
vs. Jessica Ho5-7, 5-7 prohradetail zápasu
13.11.18
1. kolo
vs. Clothilde De Bernardi7-5, 6-3 výhradetail zápasu
USA Lawrence - tvrdý I.
06.11.18
1. kolo
vs. Emma Navarro4-6, 6-3, 1-6 prohradetail zápasu
USA Tyler - tvrdý
30.10.18
kvalifik.
vs. Ann Li2-6, 4-6 prohradetail zápasu
29.10.18
2. kolo kval.
vs. Sanaz Marand2-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Draginja Vukovic7-64, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
USA Macon - tvrdý
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Paula Cristina Goncalves2-6, 5-7 prohradetail zápasu
USA Charleston - antuka
07.10.18
finále
vs. Elizabeth Halbauer6-4, 6-75, 6-2 výhradetail zápasu
06.10.18
semifinále
vs. Hailey Baptiste6-2, 6-2 výhradetail zápasu
05.10.18
čtvrtfinále
vs. Sherazad Reix6-1, 6-0 výhradetail zápasu
04.10.18
2. kolo
vs. Anastasia Nefedova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
03.10.18
1. kolo
vs. Lulu Sun6-1, 6-3 výhradetail zápasu
02.10.18
kvalifik.
vs. Abigail Forbes4-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
01.10.18
2. kolo kval.
vs. Tiphanie Fiquet6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Bulgaria Dobrich - antuka
19.09.18
1. kolo
vs. Irina Fetecau7-61, 1-6, 5-7 prohradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Dia Evtimova6-3, 2-6, 6-1 výhradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Maria Zotova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
12.09.18
2. kolo
vs. Dia Evtimova4-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Aymet Uzcategui6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Spain Marbella - antuka
09.09.18
semifinále
vs. Marina Bassols Ribera7-5, 6-3 výhradetail zápasu
09.09.18
finále
vs. Aleksandrina Naydenova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
07.09.18
čtvrtfinále
vs. Maria Jose Luque Moreno6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.09.18
2. kolo
vs. Noelia Zeballos7-62, 7-5 výhradetail zápasu
04.09.18
1. kolo
vs. Ekaterina Melikhova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Hechingen - antuka
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Eleni Kordolaimi2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Germany Bad Saulgau - antuka
31.07.18
kvalifik.
vs. Lea Boskovic0-6, 0-6 prohradetail zápasu
30.07.18
1. kolo kval.
vs. Sina Herrmann6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Horb - antuka
25.07.18
1. kolo
vs. Jule Niemeier2-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.07.18
1. kolo kval.
vs. Mina Hodzic6-3, 6-2 výhradetail zápasu
24.07.18
kvalifik.
vs. Iva Primorac0-6, 6-2, 6-74 prohradetail zápasu
<