ZÁPAS
19.07.16 | 1. kolo | Chiara Scholl | Mylene Halemai | 6-0, 6-1 | Saint Gervais | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Chiara Scholl | Mylene Halemai | |
1. podání % | 20/37 (54%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/20 (90%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané body z returnu | 24/32 (75%) | 8/37 (22%) |
Vyhrané body celkem | 53/69 (77%) | 16/69 (23%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Chiara Scholl vs. Mylene Halemai - Vzájemné zápasy
19.07.16 | 1. kolo | Chiara Scholl | Mylene Halemai | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Saint Gervais | antuka |
Chiara Scholl form & Mylene Halemai form
Chiara Scholl - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Mylene Halemai - poslední zápasy
W15+H Amiens - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Julie Gervais | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Epiphany Turner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Zora Hudson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 6-4, 1-0, Eden Silva - skreč | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-72, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Marie Temin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Emeline De Witte | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Theo Gravouil | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | detail zápasu |