INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gaia Sanesi vs. Chiara Scholl - Vzájemné zápasy
25.09.18 | 1. kolo | Chiara Scholl | Gaia Sanesi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Gaia Sanesi form & Chiara Scholl form
Gaia Sanesi - poslední zápasy
W25 Hilton - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Tara Moore | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Luna Lesage | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Mathilde Dury | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Zarycka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Robin Anderson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osprey - antuka | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Ann Li | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Maria Mateas | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 6-3, 12-10 | detail zápasu |
Chiara Scholl - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detail zápasu |