Česká republika
03.04.96, 28 Let
19 426 $
03.04.96, 28 Let
19 426 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
19.04.97, 26 Let
19.04.97, 26 Let
Kristyna Hrabalova vs. Chiara De Vito - Vzájemné zápasy
23.10.17 | 1. kolo kval. | Chiara De Vito | Kristyna Hrabalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Kristyna Hrabalova form & Chiara De Vito form
Kristyna Hrabalova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Chiara De Vito - poslední zápasy
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Maria Aurelia Scotti | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Greta Zwerger | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alice Zapolla | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Monica Cappelletti | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sassuolo - antuka | ||||
17.06.18 kvalifik. | vs. Camilla Abbate | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Alice Gubertini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Angelina Shakhraychuk | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Sheila Glavas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Domenika Turkovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Andreea Ghitescu | 7-64, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Camille Sireix | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Sina Haas | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
05.04.18 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.18 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Dalila Said | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | Virginia Ciccone - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Francesca Bullani | 6-77, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
11.12.17 kvalifik. | vs. Bianca Bevione | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Eline Audenaert | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Natalie Proese | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Elisa Tassotti | 6-4, 7-5 | detail zápasu |