ZÁPAS
08.04.19 | kvalifik. | Chelsea Vanhoutte | Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
23.09.00, 23 Let
23.09.00, 23 Let
Chelsea Vanhoutte vs. Ilaria Sposetti - Vzájemné zápasy
08.04.19 | kvalifik. | Chelsea Vanhoutte | Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Chelsea Vanhoutte form & Ilaria Sposetti form
Chelsea Vanhoutte - poslední zápasy
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Viktoriia Dema | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Alice Nicoleta Petrache | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Rixt Van Der Werff | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shannon Bovy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
25.08.23 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Miyu Kageyama | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Ilaria Sposetti - poslední zápasy
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detail zápasu |