Charlotte Roemer/Olga Saez Larra vs. Noelia Bouzo Zanotti/Angeles Moreno Barranquero

Charlotte Roemer/Olga Saez Larra vs. Noelia Bouzo Zanotti/Angeles Moreno Barranquero - Nules - porovnání

ZÁPAS

04.12.17semifináleCharlotte Roemer/Olga Saez Larra Noelia Bouzo Zanotti/Angeles Moreno Barranquero 1-6, 6-2, 10-7 Spain Nules antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-7

Charlotte Roemer
Ekvádor
08.01.94, 26 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Španielsko
06.09.99, 20 Let







Noelia Bouzo Zanotti
Olga Saez Larra
Španielsko
18.09.94, 25 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Španielsko
03.08.99, 20 Let




Angeles Moreno Barranquero
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Charlotte Roemer/Olga Saez Larra vs. Noelia Bouzo Zanotti/Angeles Moreno Barranquero - Vzájemné zápasy

04.12.17semifináleCharlotte Roemer/Olga Saez LarraNoelia Bouzo Zanotti/Angeles Moreno Barranquero1-6, 6-2, 10-7 detail zápasuSpain Nules antuka

Charlotte Roemer/Olga Saez Larra - poslední zápasy

Spain Roja De - antuka
08.10.18
1. kolo
vs. Alba Carrillo Marin/Noelia Zeballos6-0, 2-6, 11-13 prohradetail zápasu
Spain Nules - antuka
04.12.17
čtvrtfinále
vs. Ulrikke Eikeri/Jessika Ponchet Ulrikke Eikeri/Jessika Ponchet/Angeles Moreno Barranquero - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
04.12.17
semifinále
vs. Noelia Bouzo Zanotti/Angeles Moreno Barranquero1-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
04.12.17
finále
vs. Cindy Burger/Yana Sizikova2-6, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
04.12.17
1. kolo
vs. Alba Carrillo Marin/Ivonne Cavalle-Reimers6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Nules - antuka
05.12.16
semifinále
vs. Alicia Herrero Linana/Ksenija Sharifova6-4, 5-7, 11-9 výhradetail zápasu
05.12.16
finále
vs. Oleksandra Korashvili/Laura Pigossi6-4, 6-2 výhradetail zápasu
05.12.16
čtvrtfinále
vs. Noelia Bouzo Zanotti/Ksenia Kuznetsova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Nules - antuka
23.11.15
čtvrtfinále
vs. Alicia Herrero Linana/Ksenija Sharifova6-4, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
23.11.15
semifinále
vs. Irene Burillo Escorihuela/Isabelle Wallace4-6, 6-2, 10-8 výhradetail zápasu
23.11.15
finále
vs. Ariadna Marti Riembau/Marta Sexmilo Pascual6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Vallduxo - antuka
29.09.14
čtvrtfinále
vs. Andrea Gamiz/Olga Parres Azcoitia4-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.09.14
čtvrtfinále
vs. Alba Cortina Pou/Elizaveta Ianchuk6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Madrid - tvrdý
15.09.14
1. kolo
vs. Ainhoa Atucha Gomez/Georgina Garcia-Perez6-3, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
15.09.14
čtvrtfinále
vs. Rocio De La Torre-Sanchez/Maria Gutierrez Carrasco3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Spain Getxo - antuka
07.07.14
finále
vs. Alexandra Nancarrow/Olga Parres Azcoitia6-4, 7-5 výhradetail zápasu
07.07.14
čtvrtfinále
vs. Anastasija Homutova/Julia Payola6-2, 6-2 výhradetail zápasu
07.07.14
semifinále
vs. Ivonne Cavalle-Reimers/Lucia Cervera-Vazquez7-67, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
Spain Madrid - antuka
09.06.14
semifinále
vs. Ana Belzunce-Crompin/Barbara Luz6-1, 7-64 výhradetail zápasu
09.06.14
finále
vs. Ivonne Cavalle-Reimers/Lucia Cervera-Vazquez2-6, 6-4, 5-10 prohradetail zápasu
09.06.14
čtvrtfinále
vs. Monica Aguado/Diana Santillan-Fernandez6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
14.04.14
semifinále
vs. Stefana Andrei/Andreea Mitu4-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.04.14
1. kolo
vs. Mana Ayukawa/Jelena Ostapenko6-1, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
14.04.14
čtvrtfinále
vs. Marcella Cucca/Jasmin Ladurner6-2, 6-2 výhradetail zápasu

Noelia Bouzo Zanotti/Angeles Moreno Barranquero - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Emily Appleton/Ines Murta6-4, 1-6, 7-10 prohradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Lina Glushko/Anna Siskova3-6, 6-3, 12-10 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
29.01.20
čtvrtfinále
vs. Maria Marfutina/Camilla Rosatello4-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.01.20
1. kolo
vs. Gloria Alogo Piqueras/Paula Ortega Redondo6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
25.01.20
semifinále
vs. Nina Stadler/Margot Yerolymos3-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.01.20
čtvrtfinále
vs. Ivonne Cavalle-Reimers/Celia Cervino Ruiz6-3, 6-3 výhradetail zápasu
24.01.20
1. kolo
vs. Julia Lovqvist/Julita Saner6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Spain W25 Seville - antuka
14.10.19
1. kolo
vs. Georgia Andreea Craciun/Irina Fetecau2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain Roja De - antuka
07.10.19
1. kolo
vs. Irina Fetecau/Andrea Gamiz4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain W60+H Valencia - antuka
23.09.19
1. kolo
vs. Despina Papamichail/Mayar Sherif4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain W15 Melilla - antuka
16.09.19
čtvrtfinále
vs. Alba Rey Garcia/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez7-65, 6-4 výhradetail zápasu
16.09.19
semifinále
vs. Daria Mishina/Anna Morgina1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain W15 Ceuta - tvrdý
09.09.19
finále
vs. Daria Mishina/Ekaterina Shalimova6-3, 1-6, 10-8 výhradetail zápasu
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Julia Lovqvist/Fanny Norin3-6, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
09.09.19
semifinále
vs. Manon Arcangioli/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Spain W25 Getxo - antuka
08.07.19
1. kolo
vs. Vanda Lukacs/Nina Stadler2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
22.04.19
1. kolo
vs. Erika Sandor-Zur/Sylvia Schenck6-0, 6-1 výhradetail zápasu
22.04.19
semifinále
vs. Andrea Renee Villarreal/Marcela Zacarias2-6, 6-2, 8-10 prohradetail zápasu
22.04.19
čtvrtfinále
vs. Demi Tran/Lian Tran6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
15.04.19
1. kolo
vs. Alba Carrillo Marin/Stephanie Kent5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
08.04.19
1. kolo
vs. Sabastiani Leon/Mara Schmidt6-3, 1-6, 10-5 výhradetail zápasu
08.04.19
semifinále
vs. Natsumi Kawaguchi/Maya Tahan1-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.04.19
čtvrtfinále
vs. Shahar Biran/Nicole Nadel5-7, 6-3, 10-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
11.03.19
1. kolo
vs. Paula Ortega Redondo/Isabella Tiscornia6-0, 6-3 výhradetail zápasu
11.03.19
čtvrtfinále
vs. Corinna Dentoni/Ana Filipa Santos0-2, - Noelia Bouzo Zanotti/Angeles Moreno Barranquero - skrečprohradetail zápasu
Spain Palmanova - antuka
19.02.18
1. kolo
vs. Erina Hayashi/Chisa Hosonuma3-6, 6-2, 5-10 prohradetail zápasu
Spain Manacor - antuka
12.02.18
1. kolo
vs. Seone Mendez/Alexandra Perper6-76, 4-6 prohradetail zápasu
Spain Nules - antuka
04.12.17
semifinále
vs. Charlotte Roemer/Olga Saez Larra6-1, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
04.12.17
čtvrtfinále
vs. Irene Burillo Escorihuela/Ksenija Sharifova7-66, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Castellon - antuka
27.11.17
čtvrtfinále
vs. Ivonne Cavalle-Reimers/Luisa Stefani4-6, 4-6 prohradetail zápasu
<