ZÁPAS
07.05.18 | 1. kolo | Chang Liu | Sowjanya Bavisetti | 6-1, 6-2 | Hua Hin | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Chang Liu | Sowjanya Bavisetti | |
1. podání % | 31/43 (72%) | 37/46 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/31 (68%) | 16/37 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 29/46 (63%) | 15/43 (35%) |
Vyhrané body celkem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Chang Liu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chang Liu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Chang Liu | 5-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Chang Liu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Chang Liu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chang Liu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chang Liu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Chang Liu vs. Sowjanya Bavisetti - Vzájemné zápasy
07.05.18 | 1. kolo | Chang Liu | Sowjanya Bavisetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Hua Hin | tvrdý |
Chang Liu form & Sowjanya Bavisetti form
Chang Liu - poslední zápasy
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.19 čtvrtfinále | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - skreč | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Sowjanya Bavisetti - poslední zápasy
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Anjali Rathi | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Diva Bhatia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Saily Prashantkumar Thakkar | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-4, 0-4, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
15.12.22 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |