ZÁPAS
16.05.19 | čtvrtfinále | Chanel Simmonds | Eunhye Lee | 7-64, 6-2 | W25 Changwon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Chanel Simmonds vs. Eunhye Lee - Vzájemné zápasy
16.05.19 | čtvrtfinále | Chanel Simmonds | Eunhye Lee | 7-64, 6-2 | detail zápasu | W25 Changwon | tvrdý |
Chanel Simmonds form & Eunhye Lee form
Chanel Simmonds - poslední zápasy
W15 San - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Sara Daavettila | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Kate Fakih | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Katherine Hui | 6-1, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Anita Sahdiieva | 6-0, 3-0, Anita Sahdiieva - skreč | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Samantha Horwood | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Yinglak Jittakoat | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Haley Giavara | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Isabella Chhiv | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Bianca Molnar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 2-6, - Chanel Simmonds - skreč | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
20.02.21 semifinále | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.21 čtvrtfinále | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.21 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.21 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
14.01.21 2. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.21 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.01.21 čtvrtfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.21 2. kolo | vs. Elena Grekul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.01.21 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.20 čtvrtfinále | vs. Jessie Aney | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.20 čtvrtfinále | vs. Romana Cisovska | 6-75, 6-4, 6-77 | detail zápasu |
Eunhye Lee - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu |