ZÁPAS
25.03.19 | kvalifik. | Caroline Werner | Jing-Jing Lu | 6-4, 1-0, - skreč | W25 Kofu | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Caroline Werner | Jing-Jing Lu | |
1. podání % | 21/33 (64%) | 22/35 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/21 (76%) | 11/22 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/12 (50%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 18/35 (51%) | 11/33 (33%) |
Vyhrané body celkem | 40/68 (59%) | 28/68 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Caroline Werner vs. Jing-Jing Lu - Vzájemné zápasy
25.03.19 | kvalifik. | Caroline Werner | Jing-Jing Lu | 6-4, 1-0, Jing-Jing Lu - skreč | detail zápasu | W25 Kofu | tvrdý |
Caroline Werner form & Jing-Jing Lu form
Caroline Werner - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Gina Feistel | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Sara Conde | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Aida Omercajic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.24 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.04.24 semifinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.24 čtvrtfinále | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Chiara Davi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Jing-Jing Lu - poslední zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. I-Hsuan Cho | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-71, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Ke Ren | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Han Shi | 1-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Huang | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 4-5, - Jing-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-4, - Jing-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, - Jing-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 6-3, Jana Fett - skreč | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu |