ZÁPAS
20.11.17 | kvalifik. | Caroline Werner | Guillermina Naya | 6-0, 6-2 | Valencia | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Caroline Werner vs. Guillermina Naya - Vzájemné zápasy
20.11.17 | kvalifik. | Caroline Werner | Guillermina Naya | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Valencia | antuka |
Caroline Werner form & Guillermina Naya form
Caroline Werner - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Gina Feistel | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Sara Conde | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Aida Omercajic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.24 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.04.24 semifinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.24 čtvrtfinále | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Chiara Davi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Guillermina Naya - poslední zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - skreč | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.23 semifinále | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
09.09.23 finále | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 semifinále | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | detail zápasu |