ZÁPAS
27.03.17 | 2. kolo kval. | Carolina Meligeni Alves | Katharina Hering | 1-6, 6-1, 6-2 | Santa Margherita | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carolina Meligeni Alves vs. Katharina Hering - Vzájemné zápasy
27.03.17 | 2. kolo kval. | Carolina Meligeni Alves | Katharina Hering | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Carolina Meligeni Alves form & Katharina Hering form
Carolina Meligeni Alves - poslední zápasy
W15 Sao - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Julieta Estable | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Victoria Bosio | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ana Candiotto | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kayla Cross | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Alice Rame | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Luisina Giovannini | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 5-2, - Carolina Meligeni Alves - skreč | detail zápasu |
Katharina Hering - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detail zápasu |