Slovinsko
17.06.00, 23 Let
17.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Anja Gal vs. Carolina Meligeni Alves - Vzájemné zápasy
08.11.17 | 1. kolo | Carolina Meligeni Alves | Anja Gal | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Anja Gal form & Carolina Meligeni Alves form
Anja Gal - poslední zápasy
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Iulia Marko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.19 kvalifik. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Malinak | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Marketa Panackova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Azradeniz Comlek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.18 kvalifik. | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Kristina Novak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Iulia Marko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 2-6, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
24.06.18 kvalifik. | vs. Anna Peres | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Carolina Meligeni Alves - poslední zápasy
W15 Campinas - antuka | ||||
24.03.24 semifinále | vs. Oana Gavrila | 6-71, 7-68, 6-75 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Irina Fetecau | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kylie Mckenzie | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Julieta Estable | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Victoria Bosio | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ana Candiotto | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kayla Cross | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Alice Rame | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Luisina Giovannini | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | detail zápasu |