Andreea Ghitescu vs. Carolina M. Alves

Andreea Ghitescu vs. Carolina M. Alves - Antalya - porovnání

ZÁPAS

Andreea Ghitescu Carolina M. Alves

STATISTIKY ZÁPASU


Andreea Ghitescu
Rumunsko
10.03.97, 21 Let




684
32
21 071 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
23.04.96, 22 Let




481
71

Carolina M. Alves
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Andreea Ghitescu vs. Carolina M. Alves - Vzájemné zápasy

28.09.172. koloCarolina M. AlvesAndreea Ghitescu3-6, 6-2, 6-3 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Andreea Ghitescu - poslední zápasy

Australia Darwin - tvrdý
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Genevieve Lorbergs6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Switzerland Montreux - antuka
03.09.18
2. kolo kval.
vs. Laura Pigossi2-6, 0-6 prohradetail zápasu
02.09.18
1. kolo kval.
vs. Helene Scholsen6-4, 3-6, 7-63 výhradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
24.08.18
čtvrtfinále
vs. Cristina Ene2-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.08.18
2. kolo
vs. Anna Siskova6-1, 6-3 výhradetail zápasu
22.08.18
1. kolo
vs. Daria Solovyeva6-2, 6-0 výhradetail zápasu
USA Berkeley - tvrdý
17.07.18
kvalifik.
vs. Haruna Arakawa4-6, 6-2, 6-72 prohradetail zápasu
16.07.18
2. kolo kval.
vs. Julia Elbaba7-62, 6-4 výhradetail zápasu
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Alana Smith6-4, 6-4 výhradetail zápasu
USA Honolulu - tvrdý
12.07.18
2. kolo
vs. Usue Maitane Arconada2-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.07.18
1. kolo
vs. Jacqueline Cako6-4, 7-64 výhradetail zápasu
10.07.18
kvalifik.
vs. Michaela Gordon6-3, 6-2 výhradetail zápasu
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Nagi Hanatani Nagi Hanatani - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Tallulah Farrow6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
24.06.18
1. kolo kval.
vs. Alexandra Viktorovitch6-4, 1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Lisa Zaar6-1, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Italy Caserta - antuka
20.05.18
kvalifik.
vs. Laura Schaeder6-1, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.05.18
1. kolo kval.
vs. Chiara De Vito6-74, 6-4, 7-63 výhradetail zápasu
Italy San Severo - antuka
17.05.18
čtvrtfinále
vs. Susan Bandecchi3-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.05.18
2. kolo
vs. Sofia Shapatava6-4, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
15.05.18
1. kolo
vs. Giulia Crescenzi6-73, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden Karlskrona - antuka
08.05.18
1. kolo
vs. Ingrid Vojcinakova7-5, 6-75, 6-75 prohradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
20.04.18
čtvrtfinále
vs. Margot Yerolymos3-6, 6-70 prohradetail zápasu
19.04.18
2. kolo
vs. Clothilde De Bernardi6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.04.18
1. kolo
vs. Emma Lene6-0, Emma Lene - skrečvýhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
04.04.18
1. kolo
vs. Irys Ekani2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
14.03.18
1. kolo
vs. Cristina Dinu6-1, 1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
08.03.18
2. kolo
vs. Amina Anshba7-63, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
06.03.18
1. kolo
vs. Neslihan Demirci6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
23.02.18
čtvrtfinále
vs. Estelle Cascino5-7, 7-66, 0-6 prohradetail zápasu

Carolina M. Alves - poslední zápasy

Italy Santa Margherita - antuka
21.09.18
2. kolo
vs. Martina Caregaro2-6, 6-73 prohradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Deborah Chiesa6-4, 6-2 výhradetail zápasu
17.09.18
1. kolo kval.
vs. Verena Hofer6-2, 6-0 výhradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Yuuki Tanaka6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
12.09.18
1. kolo
vs. Basak Eraydin3-6, 6-2, 0-6 prohradetail zápasu
10.09.18
kvalifik.
vs. Nastassja Burnett6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Hechingen - antuka
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Tamara Korpatsch0-6, 6-3, 1-6 prohradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Albina Khabibulina6-0, 1-6, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Bad Saulgau - antuka
03.08.18
čtvrtfinále
vs. Barbara Haas1-6, 5-7 prohradetail zápasu
02.08.18
2. kolo
vs. Julia Grabher6-3, 6-4 výhradetail zápasu
01.08.18
1. kolo
vs. Gabriela Pantuckova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
31.07.18
kvalifik.
vs. Tatiana Pieri6-1, 6-3 výhradetail zápasu
30.07.18
1. kolo kval.
vs. Adelina Krueger7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Horb - antuka
24.07.18
1. kolo kval.
vs. Radina Rakic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
24.07.18
kvalifik.
vs. Jule Niemeier6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Darmstadt - antuka
16.07.18
kvalifik.
vs. Camila Giangreco Campiz3-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Celine Fritsch6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Miriam Kolodziejova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Julia Wachaczyk6-2, 6-3 výhradetail zápasu
France Denain - antuka
03.07.18
1. kolo
vs. Aliona Bolsova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
02.07.18
kvalifik.
vs. Lucie Wargnier6-1, 6-2 výhradetail zápasu
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Anastasia Shaulskaya6-2, 6-0 výhradetail zápasu
France Perigueux - antuka
27.06.18
2. kolo
vs. Chloe Paquet4-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.06.18
1. kolo
vs. Lea Tholey6-1, 6-4 výhradetail zápasu
24.06.18
kvalifik.
vs. Mylene Halemai6-72, 7-5, 7-64 výhradetail zápasu
France Montpellier - antuka
17.06.18
kvalifik.
vs. Emma Lene5-7, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
Spain Barcelona - antuka
13.06.18
2. kolo
vs. Aliona Bolsova6-2, 5-7, 2-6 prohradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Andrea Gamiz6-0, 7-65 výhradetail zápasu
Italy Brescia - antuka
05.06.18
kvalifik.
vs. Katarzyna Piter3-6, 1-6 prohradetail zápasu
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Anna-Giulia Remondina6-3, 6-75, 7-65 výhradetail zápasu
<