Carolina M. Alves vs. Anastasia Shaulskaya 01.07.2018

Carolina M. Alves vs. Anastasia Shaulskaya 01.07.2018 - Denain - porovnání

ZÁPAS

01.07.181. kolo kval.Carolina M. Alves Anastasia Shaulskaya 6-2, 6-0 France Denain antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Carolina M. Alves
Brazília
23.04.96, 22 Let




365
112
65 295 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
25.04.97, 21 Let




826
18

Anastasia Shaulskaya
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Carolina M. Alves vs. Anastasia Shaulskaya - Vzájemné zápasy

01.07.181. kolo kval.Carolina M. AlvesAnastasia Shaulskaya6-2, 6-0 detail zápasuFrance Denain antuka

Carolina M. Alves - poslední zápasy

Chile Colina - antuka
06.11.18
1. kolo
vs. Francesca Jones2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain Sant Cugat - antuka
30.10.18
1. kolo
vs. Cristina Bucsa4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
25.10.18
2. kolo
vs. Anastasia Grymalska4-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.10.18
1. kolo
vs. Vanda Lukacs7-65, 6-0 výhradetail zápasu
22.10.18
kvalifik.
vs. Cori Gauff6-3, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Katarina Trickovic6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
19.10.18
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba3-6, 0-6 prohradetail zápasu
19.10.18
2. kolo
vs. Anastasia Zarycka7-5, 6-4 výhradetail zápasu
16.10.18
1. kolo
vs. Nina Potocnik6-1, 6-3 výhradetail zápasu
15.10.18
kvalifik.
vs. Daria Frayman6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
12.10.18
2. kolo
vs. Maryna Chernyshova2-6, 7-65, 3-6 prohradetail zápasu
11.10.18
1. kolo
vs. Raluca Georgiana Serban6-1, 6-4 výhradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Alice Matteucci6-2, 6-1 výhradetail zápasu
07.10.18
1. kolo kval.
vs. Daniela Macarena Lopez6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
06.10.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Grymalska0-6, 0-6 prohradetail zápasu
04.10.18
2. kolo
vs. Stefania Rubini6-1, 6-3 výhradetail zápasu
03.10.18
1. kolo
vs. Martina Di Giuseppe6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
30.09.18
finále
vs. Katharina Hobgarski6-73, 2-6 prohradetail zápasu
29.09.18
semifinále
vs. Liudmila Samsonova6-4, 6-3 výhradetail zápasu
28.09.18
čtvrtfinále
vs. Ganna Poznikhirenko6-3, 6-2 výhradetail zápasu
27.09.18
2. kolo
vs. Stefania Rubini7-61, 7-5 výhradetail zápasu
26.09.18
1. kolo
vs. Daniela Seguel4-6, 6-1, 7-66 výhradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Jule Niemeier6-77, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Chieh-Yu Hsu6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
21.09.18
2. kolo
vs. Martina Caregaro2-6, 6-73 prohradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Deborah Chiesa6-4, 6-2 výhradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Yuuki Tanaka6-2, 6-2 výhradetail zápasu
17.09.18
1. kolo kval.
vs. Verena Hofer6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
12.09.18
1. kolo
vs. Basak Eraydin3-6, 6-2, 0-6 prohradetail zápasu
10.09.18
kvalifik.
vs. Nastassja Burnett6-2, 6-3 výhradetail zápasu

Anastasia Shaulskaya - poslední zápasy

JAR Stellenbosch - tvrdý
07.12.18
čtvrtfinále
vs. Alice Gillan6-3, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
06.12.18
2. kolo
vs. Lisa-Maria Moser6-1, 6-2 výhradetail zápasu
05.12.18
1. kolo
vs. Sari Stegmann6-2, 6-2 výhradetail zápasu
JAR Stellenbosch - tvrdý
30.11.18
čtvrtfinále
vs. Ekaterina Makarova (1996)0-6, 0-2, - Anastasia Shaulskaya - skrečprohradetail zápasu
29.11.18
2. kolo
vs. Shannon Cox6-0, 6-0 výhradetail zápasu
28.11.18
1. kolo
vs. Lize-Alet Morkel7-5, 6-3 výhradetail zápasu
JAR Stellenbosch - tvrdý
25.11.18
finále
vs. Ekaterina Makarova (1996)4-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.11.18
semifinále
vs. Lisa-Maria Moser6-2, 6-3 výhradetail zápasu
23.11.18
čtvrtfinále
vs. Dewi Dijkman6-2, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
22.11.18
2. kolo
vs. Alice Gillan6-2, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
20.11.18
1. kolo
vs. Annunciata De-Souza6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Castellon - antuka
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Esther Lopez Alcaraz3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
25.10.18
2. kolo
vs. Anastasia Kulikova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
24.10.18
1. kolo
vs. Julia Lovqvist1-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
France Joue Les - tvrdý I.
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Tess Sugnaux5-7, 1-6 prohradetail zápasu
France Cherboug En - tvrdý I.
07.10.18
kvalifik.
vs. Tess Sugnaux2-6, 1-6 prohradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Valentine Bacher6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Telde - antuka
01.10.18
1. kolo
vs. Isabel Adrover Gallego2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Paraguay Luque - tvrdý
06.09.18
2. kolo
vs. Eugenia Ganga6-4, 1-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.09.18
1. kolo
vs. Valentina Abrile6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.09.18
kvalifik.
vs. Raquel Martini6-0, 6-3 výhradetail zápasu
01.09.18
1. kolo kval.
vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Paraguay Asuncion - antuka
28.08.18
1. kolo
vs. Kirsten-Andrea Weedon6-72, 5-7 prohradetail zápasu
27.08.18
kvalifik.
vs. Larissa Ravanini De Souza6-1, 6-0 výhradetail zápasu
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Agostina Landa6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Paraguay Lambare - antuka
22.08.18
2. kolo
vs. Fernanda Brito0-6, 1-6 prohradetail zápasu
20.08.18
1. kolo
vs. Anastasia Reimchen7-5, 6-1 výhradetail zápasu
19.08.18
kvalifik.
vs. Raquel Martini6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Ecuador Guayaquil - antuka
16.08.18
čtvrtfinále
vs. Gabriela Ce3-6, 0-3, - Anastasia Shaulskaya - skrečprohradetail zápasu
15.08.18
2. kolo
vs. Martina Capurro Taborda6-77, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
<