ZÁPAS
09.10.17 | 1. kolo kval. | Carolina Garcia | Catalina Paz Arce Riquelme | 6-1, 6-0 | Buenos Aires | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Brazília
10.06.89, 34 Let
10.06.89, 34 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
21.12.93, 30 Let
21.12.93, 30 Let
Carolina Garcia vs. Catalina Paz Arce Riquelme - Vzájemné zápasy
09.10.17 | 1. kolo kval. | Carolina Garcia | Catalina Paz Arce Riquelme | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
Carolina Garcia form & Catalina Paz Arce Riquelme form
Carolina Garcia - poslední zápasy
W15 Sao - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Eduarda Lages | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Abyasova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Miyumi Milagros Saguchi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Melina Ferrero | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Louise Reis De Campos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Prado | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Alexa Pitt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Leticia Giudici | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Catanduva - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Marcela Bueno | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Encarnacion - antuka | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Lucia Zelenka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lambare - antuka | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Florencia Devincenti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Aida Kalimullina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Mariam Bayatyan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Lara Isis Teodoro De Oliveira | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
10.07.17 kvalifik. | vs. Alessandra Mecchi De Oliveira Silva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.06.17 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Mariia Antoniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Nour El Islam Arafa | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Paula Baranano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Isabel Ulhoa De Faria Oliveira | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Leticia Giudici | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Janine Martins | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Catalina Paz Arce Riquelme - poslední zápasy
W15 Santiago - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Pauline Wuarin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mannschott | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Melina Ferrero | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Gloria Neunteufel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Pauline Wuarin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Pascalle Thenoux Acuna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anfisa Danilchenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Caroline Furlaneto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Kowall | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Stephanie Petit | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Fiorella Jerardino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Victoria Ayelen Segobia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.04.15 kvalifik. | vs. Yasmine Guimaraes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
01.12.14 1. kolo kval. | vs. Pancha Aguilar Sepulveda Gisella | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
28.07.14 kvalifik. | vs. Bruna Pacheco Chaves | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Barbara Osorio | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
26.11.12 1. kolo kval. | vs. Libi Mesh | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Quillota - antuka | ||||
29.10.12 1. kolo | vs. Camila Andrea Roca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.12 kvalifik. | vs. Luna Cagnoni | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
22.10.12 1. kolo kval. | vs. Sabina Ramirez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
15.10.12 kvalifik. | vs. Ailen Crespo Azconzabal | 0-6, 0-6 | detail zápasu |