ZÁPAS
26.03.19 | 1. kolo | Camilla Scala | Karolayne Da Rosa | 6-1, 6-0 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Camilla Scala | Karolayne Da Rosa | |
1. podání % | 36/62 (58%) | 25/36 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/36 (75%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/26 (35%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 26/36 (72%) | 26/62 (42%) |
Vyhrané body celkem | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dvojchyby | 8 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Camilla Scala | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Scala | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Camilla Scala | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilla Scala | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Scala | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Scala | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Camilla Scala | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Camilla Scala vs. Karolayne Da Rosa - Vzájemné zápasy
26.03.19 | 1. kolo | Camilla Scala | Karolayne Da Rosa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Camilla Scala form & Karolayne Da Rosa form
Camilla Scala - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - skreč | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Bagnatica - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.19 2. kolo | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
01.08.19 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
27.07.19 semifinále | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Karolayne Da Rosa - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 7-64, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Susanne Celik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 7-63, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Emily Meyer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Alice Gillan | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Francesca Jones | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.07.19 čtvrtfinále | vs. Diana Chehoudi | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Lara Panfilov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Andreea Velcea | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | detail zápasu |