ZÁPAS
10.05.17 | 2. kolo | Camilla Scala | Isabella Shinikova | 7-63, 7-5 | Rome | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Camilla Scala | Isabella Shinikova | |
1. podání % | 51/73 (70%) | 40/74 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/51 (61%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/22 (36%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 6/7 (86%) |
Vyhrané body z returnu | 39/74 (53%) | 34/73 (47%) |
Vyhrané body celkem | 78/147 (53%) | 69/147 (47%) |
Dvojchyby | 7 | 8 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Camilla Scala vs. Isabella Shinikova - Vzájemné zápasy
10.05.17 | 2. kolo | Camilla Scala | Isabella Shinikova | 7-63, 7-5 | detail zápasu | Rome | antuka |
Camilla Scala form & Isabella Shinikova form
Camilla Scala - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - skreč | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.19 2. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Bagnatica - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 2. kolo | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
01.08.19 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
27.07.19 semifinále | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Isabella Shinikova - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.24 | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Sara Cakarevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu |