ZÁPAS
02.10.19 | 1. kolo | Bojana Marinkovic | Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | W15 Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bojana Marinkovic | Valeriia Sheikina | |
1. podání % | 25/40 (63%) | 21/45 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/25 (72%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/45 (67%) | 13/40 (33%) |
Vyhrané body celkem | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Bojana Marinkovic | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Valeriia Sheikina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Valeriia Sheikina | |
0-0 | ||
Bojana Marinkovic | 3-1 | |
4-1 | Valeriia Sheikina | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Bojana Marinkovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Valeriia Sheikina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Valeriia Sheikina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A | ||
2-2 | Valeriia Sheikina | |
0-0 | ||
Bojana Marinkovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Valeriia Sheikina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
10.05.01, 22 Let
10.05.01, 22 Let
Bojana Marinkovic vs. Valeriia Sheikina - Vzájemné zápasy
02.10.19 | 1. kolo | Bojana Marinkovic | Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Chornomorsk | antuka |
Bojana Marinkovic form & Valeriia Sheikina form
Bojana Marinkovic - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Valeriia Sheikina - poslední zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Binasa Beslagic | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.12.17 kvalifik. | vs. Alina Silich | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Adelina Doguzova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Laguza | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Vera Tagasheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu |