ZÁPAS
30.05.16 | 1. kolo kval. | Bojana Marinkovic | Anna Maria Kalavska | 6-1, 6-1 | Hodmezovasarhely | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
18.06.98, 25 Let
18.06.98, 25 Let
Bojana Marinkovic vs. Anna Maria Kalavska - Vzájemné zápasy
30.05.16 | 1. kolo kval. | Bojana Marinkovic | Anna Maria Kalavska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Hodmezovasarhely | antuka |
Bojana Marinkovic form & Anna Maria Kalavska form
Bojana Marinkovic - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Anna Maria Kalavska - poslední zápasy
Santa Margherita - antuka | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, - Anna Maria Kalavska - skreč | detail zápasu | |
Tampa - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Sophia Hatton | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Theresa Anderson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Surprise - tvrdý | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Frenkel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Helene Heiberg | 7-5, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Marthina Diyani Schwencke | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Teresia Londol | 7-62, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Eden Richardson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Eden Sophie Schlagenhauf | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Alphen aan - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Liza Lebedzeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Melanie Vlak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Diana Popescu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sion - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Sterner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Emilija Ceranic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Julia Thiem | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Alessia Dario | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.05.16 kvalifik. | vs. Deborah Cruciani | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.05.16 1. kolo | vs. Camilla Scala | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.16 kvalifik. | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Manama - tvrdý | ||||
28.03.16 kvalifik. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Wilkes | 2-6, 4-6 | detail zápasu |