ZÁPAS
15.11.19 | čtvrtfinále | Bojana Klincov | Nuria Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-1 | W15 Solarino | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Bojana Klincov | Nuria Brancaccio | |
1. podání % | 56/78 (72%) | 56/75 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/56 (57%) | 24/56 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 10/19 (53%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 41/75 (55%) | 34/78 (44%) |
Vyhrané body celkem | 85/153 (56%) | 68/153 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Bojana Klincov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
0-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0 | ||
Bojana Klincov | 0-2 | |
1-2 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bojana Klincov | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Nuria Brancaccio | |
Bojana Klincov | 1-5 | |
2-5 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Bojana Klincov | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Bojana Klincov | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-0 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Bojana Klincov | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Bojana Klincov | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Nuria Brancaccio | |
Bojana Klincov | 5-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Bojana Klincov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Klincov | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Bojana Klincov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Bojana Klincov vs. Nuria Brancaccio - Vzájemné zápasy
15.11.19 | čtvrtfinále | Bojana Klincov | Nuria Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Solarino | koberec |
Bojana Klincov form & Nuria Brancaccio form
Bojana Klincov - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
05.03.23 finále | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Nuria Brancaccio - poslední zápasy
Rouen - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Zaragoza - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detail zápasu |