INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tena Lukas vs. Bibiane Schoofs - Vzájemné zápasy
13.04.18 | čtvrtfinále | Bibiane Schoofs | Tena Lukas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Tena Lukas form & Bibiane Schoofs form
Tena Lukas - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Bibiane Schoofs - poslední zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ulrikke Eikeri | - Bibiane Schoofs - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Astana - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.23 čtvrtfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu |