Srbsko
09.03.01, 23 Let
09.03.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Aleksandra Stankovic vs. Bianca Behulova - Vzájemné zápasy
24.09.18 | kvalifik. | Bianca Behulova | Aleksandra Stankovic | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Aleksandra Stankovic form & Bianca Behulova form
Aleksandra Stankovic - poslední zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Alicia Smith | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Eugenie Chapelle | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Bianca Behulova | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Minami Akiyama | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Valeriya Denisenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Cvetkovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Jelusic | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Jelena Lukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Tijana Svitlica | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Taysia Rogers | Taysia Rogers - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Kozakova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Pooneh Tavafi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.18 2. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Martina Zerulo | 6-74, 0-3, - Aleksandra Stankovic - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Bianca Behulova - poslední zápasy
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Anet Angelika Koskel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-3, 4-6, 0-1, - Bianca Behulova - skreč | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-74, 0-3, - Bianca Behulova - skreč | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 6-3, 15-13 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Hina Inoue | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Celine Naef | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 0-6, 12-10 | detail zápasu |